Přejít na obsah

Volná místa řemesla

Publikováno: 5.10.2021

TECHNIK / KUTIL

Zajímá Vás alespoň jedna z následujících oblastí a chcete se jí naplno věnovat v profesním životě? Pošlete nám Váš životopis a motivační dopis, ve kterém blíže popište Vaše zkušenosti a praktické dovednosti, představu uplatnění a Vašeho přínosu pro zpravodajskou službu České republiky.

Hledáme například:

  • absolventy elektrotechnických škol
  • manuálně zručné pracovníky se znalostmi zpracování materiálů (kov, dřevo plast) / obrábění kovů (na konvenčních nebo CNC strojích) / práce na laseru / zkušenostmi s pájením
  • „domácí kutily“ s technickým vzděláním (strojírenského, nebo všeobecného charakteru a zájmem o techniku)
  • uchazeče se znalostí 3D tisku, 3D modelování
  • reverzní inženýry
  • radioamatéry
  • a další.

Pokud jste nenašli oblast Vašeho zájmu a přesto máte pocit, že můžete být přínosem pro Bezpečnostní informační službu v rámci její činností a působnosti, neváhejte a taktéž nám zašlete Vaše materiály.

MALÍŘ – LAKÝRNÍK

(pracovní poměr)

Požadujeme:

  • SOU/SŠ
  • manuální zručnost
  • praxe v oboru malíř - lakýrník
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost
  • dobrý zdravotní a fyzický stav

Uvítáme:

  • zkušenosti s prací s různými materiály

POMOCNÝ KUCHAŘ / KUCHAŘKA

Náplň práce:

  • příprava a úprava základních surovin, zeleniny a ovoce
  • úklid nádobí do myčky, úklid pracovního místa
  • další pomocné práce v kuchyni dle potřeby
  • výdej obědů ve firemní jídelně

Co požadujeme:

  • výuční list nebo základní vzdělání a praxi v oboru
  • státní občanství ČR
  • trestní bezúhonnost

SKLADNÍK / SKLADNICE

  • zajišťování skladového hospodářství (osobní ochranné pracovní prostředky, pracovní pomůcky, atd.)
  • příjem a výdej zboží, fyzická kontrola skladových zásob (inventarizace)
  • práce na PC v účetním systému a balíčku MS Office (MS Word a Excel)
  • komunikace s kolegy napříč organizací
  • dodržování pořádku a čistoty ve skladu
  • pravidelný jednosměnný provoz

  • výuční list, nebo SŠ vzdělání s maturitou
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • základní znalost práce na PC (základní funkce MS Word, Excel)

ZÁMEČNÍK

  • zámečnické práce
  • údržba budov a vnitřního zařízení
  • drobné opravy (opravy dveří, držáků, oplocení, železných komponentů)
  • částečná spolupráce se zedníky a instalatéry
  • výroba ocelových prvků (zábradlí, mříže, stojany apod.)

Požadujeme:

  • SOU technického směru (zámečník, strojní mechanik)
  • základní kurz svařování plynem, elektrodou a CO2
  • řidičský průkaz sk. B