Přejít na obsah
Je mnoho zajímavých povolání, ale jen některá jsou zároveň posláním
Chcete se podílet na ochraně naší vlasti a přispět k její bezpečnosti?
Chcete práci, jejíž náročnost je vyvážena seriózností a stabilitou?
Máte rádi výzvy, které mají hlubší smysl?

Začněte, nebo pokračujte ve své kariéře u BIS

Hledáme absolventy i uchazeče s praxí.

Hledáme odborníky z širokého spektra oblastí. Vítáme znalosti ekonomie, mezinárodních vztahů, politologie, výpočetní techniky, práva, technických oborů a mnoha dalších.

Uplatnění u nás najdou i jazykoví specialisté stejně jako lidé znalí administrativy nebo manuálně zruční.

JE MNOHO ZAJÍMAVÝCH POVOLÁNÍ, ALE JEN NĚKTERÁ JSOU ZÁROVEŇ POSLÁNÍM

Práce pro zpravodajskou službu je specifická svým propojením obsahu pracovní náplně s posláním ochrany České republiky. Klade na příslušníky zvýšené nároky, ale zároveň nabízí možnost podílet se na nevšedním úkolu zabezpečení demokratických principů naší společnosti, jejích zájmů a svobod.

Aktuální pozice

Aktuálně hledáme uchazeče s vysokoškolským vzděláním, kteří mají zájem pracovat v oblasti získávání a zpracování informací. Uplatnění najdou absolventi, stejně jako odborníci z rozličných oblastí (ekonomie, informační technologie, strojírenství, chemie ...) nebo jazykoví specialisté. U našich uchazečů vnímáme i jejich preference po stránce stylu práce, zda raději pracují většinu času v kanceláři, nebo raději komunikují a pohybují se v terénu.

Aktuálně také obsazujeme pozice pro uchazeče se středoškolským vzděláním. Zde je široké uplatnění například pro ty, kteří preferují intenzivní a zajímavou práci v terénu. Také uchazeči znalí administrativy nebo manuálně zruční najdou uplatnění v naší nabídce profesí, od asistentských pozic, přes službu v ostraze a na recepci, až po ty, kteří zajišťují autopark, IT služby nebo údržbu objektů.

Základní předpoklady pro zaměstnání ve služebním poměru u BIS přesně formuluje § 13 zákona 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů.

Základní personální požadavky

  • občan České republiky, starší 18 let
  • bezúhonnost
  • negativní lustrační osvědčení
  • fyzické a duševní zdraví

Co dělat pro přihlášení

Pokud si myslíte, že bezpečnost naší společnosti má pevné místo mezi Vašimi hodnotami, stejně jako Vaše ochota podřídit se podmínkám nutným pro práci v elitním útvaru a máte zájem o zajímavou práci s celospolečenským přesahem, potom vyplňte dotazník v šedém rámečku výše.

 

Personální kancelář, pracoviště 76

P. O. BOX 31, 155 00 Praha 515
Tel.: +420 224 235 496 
E-mail: personal@bis.cz

Kontaktní dny: úterý - pátek (8:00-15:00 hod.)

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud budete nadále používat tuto stránku, souhlasíte s používáním těchto technologií. Další informace