Přejít na obsah

Otevíráme 5. ročník stáží pro VŠ studenty

Bezpečnostní informační služba otevírá už pátý ročník populárních studentských stáží. Pokud jste studentem minimálně třetího ročníku bakalářského programu, chcete si vyzkoušet práci ve zpravodajské službě přímo v ústředí BIS v pražských Stodůlkách, rádi byste zažili práci operativce, analytika nebo zkusili odhalit cizího špióna či nebezpečnou teroristickou skupinu, pak máte právě jedinečnou šanci.

Otevíráme 5. ročník stáží pro VŠ studenty

Publikováno: 5.2.2024

Sedm velmi intenzivních dní prožily v minulých letech už desítky úspěšných absolventů z nichž někteří už dnes v BIS pracují. Studentské stáže jsou skvělou a jedinečnou příležitostí si pod vedením špičkových zpravodajských důstojníků vyzkoušet práci ve zpravodajské službě. Letos můžete vybírat celkem z pěti tématických okruhů, kterým se budete věnovat:

  • Kybernetická bezpečnost
  • Datová analýza – Kvalitně zpracovaná data jako základ znalosti
  • Technické prostředky
  • Terorismus
  • Kontrašpionáž

Studenti v průběhu stáže společně pracují na zadaných projektech v rámci tématu, který si vyberou a výsledky své práce na závěr prezentují přímo před vedením BIS. Všichni absolventi získají nejen certifikát o absolvování stáže, ale také konkurenční výhodu, pokud se v budoucnu rozhodnou v BIS pracovat.

Všechny důležité informace najdete v letáku a také zde

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud budete nadále používat tuto stránku, souhlasíte s používáním těchto technologií. Další informace