Přejít na obsah

Mluvčí BIS Šticha je Osobností PR 2021

Mluvčí Bezpečnostní informační služby Ladislav Šticha obdržel cenu Grand Prix Osobnost PR roku 2021 v rámci prestižní soutěže Zlatý středník, kterou pořádá oborová organizace PR klub. Porota ocenila zejména práci na významném zlepšení komunikace BIS a na zpřístupnění problematiky zpravodajských služeb široké veřejnosti.

Mluvčí BIS Šticha je Osobností PR 2021

Publikováno: 2.9.2022

Ladislav Šticha pracuje v oblasti komunikace téměř 30 let. Začínal jako redaktor veřejnoprávního zpravodajství České televize a soukromé TV Nova. Od roku 2000 se věnuje PR, které si vyzkoušel ve veřejném i soukromém sektoru. Pracoval mimo jiné pro ministerstvo obrany, ministerstvo zdravotnictví, energetickou společnost Centropol energy a Vojenské zpravodajství.

Mluvčí BIS při předávání ceny Grand Prix poděkoval také řediteli BIS Michalu Koudelkovi: "Bez jeho odhodlání a odvahy dělat věci jinak bych tady dnes nestál."

Mluvčí Šticha pracuje v BIS od roku 2017. V roce 2020 byl vyhlášen druhým nejlepším mluvčím veřejného sektoru v soutěži Mluvčí roku.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud budete nadále používat tuto stránku, souhlasíte s používáním těchto technologií. Další informace