Přejít na obsah

Mluvčí BIS Šticha je druhý v anketě MLUVČÍ ROKU 2020

Tiskový mluvčí Bezpečnostní informační služby Ladislav Šticha byl dnes vyhlášen druhým nejlepším mluvčím v kategorii veřejná správa v rámci prestižní ankety MLUVČÍ ROKU 2020, kterou každoročně pořádá oborové sdružení PR klub.

Mluvčí BIS Šticha je druhý v anketě MLUVČÍ ROKU 2020

Publikováno: 26.11.2020

PR klub každý rok vyhlašuje anketu o nejlepší mluvčí roku ve třech kategoriích: veřejná správa, soukromý sektor a nejlepší PR tým. V letošní anketě MLUVČÍ ROKU 2020 uspěl i mluvčí BIS Ladislav Šticha. „Je to pro mě bez přehánění šok, protože jsem už pracoval na mnohem viditelnějších místech. Každopádně si ocenění od profesionálů v oboru a novinářů velmi vážím. Je to čest být v tak skvělé společnosti těch nejlepších v oboru,“ řekl po vyhlášení výsledku Šticha. K úspěchu mu pogratuloval ředitel BIS Michal Koudelka. „Jsem pyšný na to, že mám v týmu profesionála, který dělá pro BIS výbornou práci a těší mě, že to ocenila i odborná veřejnost,“ řekl ředitel Koudelka.

Ladislav Šticha pracuje v BIS od března roku 2017. Za tu dobu změnil prezentaci služby na veřejnosti a komunikaci s médii. Za jeho působení se důvěra veřejnosti v BIS zvýšila z 15% na 48%. Šticha říká, že cenu považuje za ocenění i pro BIS, která je výjimečnou organizací se spoustou obdivuhodných lidí. „Ta cena patří nepochybně i řediteli Michalu Koudelkovi, protože je to především jeho zásluha, že službu pootevřel veřejnosti a přispěl tak k tomu, aby se obraz BIS ve společnosti výrazně zlepšil,“ doplnil druhý mluvčí roku 2020 Ladislav Šticha.

V anketě MLUVČÍ ROKU 2020 zvítězila v kategorii veřejný sektor mluvčí Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy Jana Poštová. Třetí místo obsadil mluvčí Asociace cestovních kanceláří ČR Jan Papež

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Pokud budete nadále používat tuto stránku, souhlasíte s používáním těchto technologií. Další informace